Školka Nessie

Anglická mateřská školka Nessie přijímá děti od 2 do 6 let. Program školky Nessie je založen na britských osnovách a probíhá od pondělí do pátku od 9 hod do 15 hod. Školka Nessie nabízí také doplňkové služby jako ranní družinu od 8 hodin a odpolední družinu do 17 hodin. Děti mohou do školky Nessie docházet 3 či 5 dní v týdnu. Diskutabilní školky Nessie je otevírací doba během veškerých prázdnin ve školním roce, kdy je školka zavřená.

Školka Nessie nabízí výběr ze dvou poboček: Praha 5 - Bertramka a Praha 6 – Norbertov. Učitelé pochází z České republiky i ze zahraničí.

Ve třídě připadá na jednoho učitele 7 dětí, na rozdíl od Maxíkovy jazykové školky, kde se v jedné třídě učí maximálně 6 dětí

Nessie klade důraz na individuální přístup k osobnosti každého dítěte, podporuje samostatnost a sebedůvěru.Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.nessie.cz/

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.