Školka Neverland

Neverland je mezinárodní umělecká mateřská škola, která nabízí tři programy v angličtině a francouzštině založené na britských a mezinárodních osnovách. Školka Neverland se nachází v areálu Mezinárodního Baptistického Teologického Semináře v Nebušicích.

Ředitelkou Neverlandu je paní Vanessa Gendron, která zároveň působí také jako učitelka dramatické výchovy. Ve školce působí rodilí mluvčí i učitelé z ČR.

Školka Neverland přijímá děti od jednoho roku do sedmi let věku. V Neverlandu můžete své dítě umístit do jeslí(1 – 3 roky) nebo do školky(3 – 7let). Školka Neverland je otevřena od 7.30 – 15.00 h, poté nabízí za příplatek aktivity po škole (kreslení, malování, lepení), což je ne všemi potenciálními klienty této školky vítáno.

Učitelé v Neverlandu usilují o vytvoření takového prostředí, které podporuje individualitu každého dítěte a přispívá k rozvoji silných stránek všech dětí.Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.neverland.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.