Školka Orangery

Školka Orangery se nachází v Praze 9 – Dolních Počernicích. Školka Orangery disponuje pro děti příjemnou nedalekou lokalitou zámeckého parku. V čele této školky stojí paní Romana Falge Vondalová.

Děti ve školce Orangery jsou rozděleny do několika tříd. Filozofie školky Orangery klade důraz na dětský individualismus a důležitost duševního rozvoje. Neboť v kolektivu dvanácti dětí a dvou pedagogů je dostatek času pro zvláštní péči o veškeré potřeby každého z malých školáčků.

Školka Orangery nabízí jak anglickou tak českou školičku. Při zápisu ve školce Orangery můžete dle vlastního uvážení volit mezi dopolední či celodenní docházkou. Např. výše školného pro celodenní program All Inclusive, zahrnující vše potřebné pro docházku dítěte do školky, činí 16.800,- Kč (vč. 20 % DPH).

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.