Školka Pelíšek

Školka Pelíšek je soukromé předškolní výchovně–vzdělávací centrum s celodenním provozem pro děti ve věku od 3 do 6 let. Cílem školky Pelíšek je vytvářet inspirativní a láskyplné prostředí pro přirozený a radostný rozvoj dětské osobnosti.

Školka Pelíšek nabízí nejen standardní hlídání dětí během dne, ale je možné si objednat i např. noční hlídání. Ve školce Pelíšek je možné navštěvovat výtvarnou dílnu, která má za úkol seznamování dětí s různými druhy materiálů a technik a výrobou dekorace. Mezi další aktivity školky Pelíšek patří keramika, hudebně – taneční kroužek, pohybové hry a angličtina, tyto kurzy probíhají v samostatných odpoledních blocích, přístupných i pro děti, které nenavštěvují školku, vše pod vedením zkušených odborníků.

Mimo tyto možnosti si můžeme školku Pelíšek pronajmout na soukromou akci. V prostorách školky Pelíšek nalezneme i dětského lékaře, jehož služeb je možné využít.

Školka Pelíšek tedy nabízí komplexní služby pro děti předškolního věku, rozvíjí motorické, poznávací i sociální dovednosti a samozřejmě je cíleně připravuje je pro vstup do školy.

 

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.


webová stránka školky: www.skolka-pelisek.cz/

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.