Mateřská školka Velké Přílepy

Mateřská školka Velké Přílepy /Maxíkova školka/ bude bilingvní školkou (tj. českou s výukou anglického jazyka a doplňkově, v případě zájmu klientů, i ruského jazyka). Mateřská školka Velké Přílepy zahájí svůj provoz v následujícím školním roce. V mateřské školce Velké Přílepy budou děti rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí. Výhodou těchto tříd je malý počet dětí. To umožní individuální přístup ke každému dítěti.

V mateřské školce Velké Přílepy budou pracovat kvalifikované paní učitelky s praxí. Cizí jazyk bude vyučovat rodilý mluvčí. Ve spádové oblasti mateřské školky Velké Přílepy můžete též nalézt několik alternativ pro umístění dětí předškolního věku. Výhodou mateřské školky Velké Přílepy je krásná budova s prostornými místnostmi, velkou zahradou, vlastním bazénem (bude potvrzeno) a především celou řadou odpoledních aktivit, které dětem zpestří pobyt ve školce a obohatí jejich edukativní program.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.