Bašť

Aktualizace 1.11.2021
Kapacita školky naplněna. Registrace možná od 1.7.2022

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte, srdečně Vás vítáme na našich stránkách! 

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

ena (od 1.9.2021): 7.995,- Kč / měsíc; (plus 10 % pro dítě pod 3 roky, resp. 20 % pro dítě pod 2 roky). Cena je za docházku „choďte si, jak chcete“, tj. 1x či 5x týdně. Dopoledne či celý den. Zkrátka jeden měsíční paušál a na Vás je, jak často budete služeb využívat. Kompenzace se neposkytuje. Cena je all inclusive (tj. včetně stravy, kroužků, plen atp.). Děti do 24 měsíců věku do max. 15.00 h.

MaxTip: od ledna 2022 díky novele zákona o dětských skupinách výrazné snížení ceny (cca 6.000,- Kč / měsíc / dítě). Bude potvrzeno dle evidence DS u MPSV ČR.

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte si vlastní online rezervaci ZDE (bude doplněno). Obratem obdržíte emailem potvrzení o přijetí Vaší rezervace. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších informací / postupu. (Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.) 

MaxTip: Vyplněním Rezervačního formuláře pro Vás není rezervace závazná do doby podpisu smlouvy o docházce a nezavazujete se k úhradě žádného poplatku.

Vítejte

Naše školka je v provozu od 18. srpna 2008. Ano od 2008. Dnes jsou z našich prvních dětí již pokročilí puberťáci :-). Školku jsme v létě 2019 kompletně zrekonstruovali. Máme nové zateplení, omítku, plot, travní koberec, závlahový systém, akátové herní prvky, rezervoár na dešťovou vodu. Školka je nová a krásná i vevnitř. Přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody, výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme se staršími dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně
Zpět na další pobočky