Bašť

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte, srdečně Vás vítáme na našich stránkách! 

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“


Cena: 5.995,- Kč / měsíc; (plus 10 % pro dítě pod 3 roky, resp. 20 % pro dítě pod 2 roky). Cena je za docházku „choďte si, jak chcete“, tj. 1x či 5x týdně. Dopoledne či celý den. Zkrátka jeden měsíční paušál a na Vás je, jak často budete služeb využívat. Kompenzace se neposkytuje. Cena je all inclusive (tj. včetně stravy, kroužků, plen atp.). Poznámka: Speciální nabídka MaxStart není aktivní od pondělí 13. ledna 2020. Všechny smlouvy uzavřené před tímto datem garantují výhodnější cenu po celou dobu docházky.

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte si vlastní online rezervaci ZDE. Obratem obdržíte emailem potvrzení o přijetí Vaší rezervace. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších informací / postupu. (Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.)

MaxTip: Vyplněním Rezervačního formuláře pro Vás není rezervace závazná do doby podpisu smlouvy o docházce a nezavazujete se k úhradě žádného poplatku.

Vítejte

Naše školka je v provozu od 18. srpna 2008. Ano od 2008. Dnes jsou z našich prvních dětí již pokročilí puberťáci :-). Školku jsme v létě 2019 kompletně zrekonstruovali. Máme nové zateplení, omítku, plot, travní koberec, závlahový systém, akátové herní prvky, rezervoár na dešťovou vodu. Školka je nová a krásná i vevnitř. Přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody, výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme se staršími dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně
Zpět na další pobočky