Soukromé jesle

V případě, že se vám nepodaří vaše dítko umístit do státních jeslí, jsou na programu jesle soukromé. Někteří z vás možná rovnou volí variantu soukromých jeslí pro nevábnou pověst těch státních.

Není úplně vhodné v tomto případě unáhleně škatulkovat. Spíše dejte na vlastní dojem v momentu, kdy navštívíte soukromé jesle osobně. Zaměřte se na své nejniternější pocity a vnímejte vše, co pocítíte. Neboť právě toto vnímá v tomto věku vaše dítě. Přesto se dá předpokládat, že vzhledem k tomu, že si v soukromých jeslích připlatíte, dostane se dítěti většího komfortu a individuálnější péče.

Proč soukromé jesle?

Soukromé jesle nejsou narozdíl od těch státních takovými obrovskými „ústavy“ jako spíše rodinnými podniky provozovanými s láskou, což se samozřejmě projeví na péči. Množství dětí na jednoho pedagoga, vychovatele je nesrovnatelně menší a tak se dostane na veškeré potřeby vašeho děťátka, ba i na ty méně podstatné, které by pro množství dalších dětí musely být v jeslích státních opomenuty.

Soukromé jesle jsou finančně náročné (pod 8.000,- Kč/měsíc se zřejmě nedostanete při docházce 5x týdně celý den, ale je to investice do bezproblémového duševního vývoje vašeho dítěte, který je k nezaplacení.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o informace ohledně jesliček státních či soukromých ve Vašem okolíMáte zájem o bližší informace o českém či cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste doporučení na chůvu či au-pair? Anebo byste si rádi vyzkoušeli, jak Vaše dítě reaguje např. na cizojazyčné prostředí v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: reditel@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.