Státní mateřské školy

Zdá se, že státní mateřské školy začínají zanikat, přestože mateřských škol je nedostatek a rodiče nemají kam „odložit“ své děti. Důvodem všech těch rozruchů kolem státních mateřských škol a v podstatě všech státních pedagogických institucí je snížení platu učitelům. Po tomto rozhodnutí, které se stalo realitou, učitelé odcházejí z těchto státních mateřských škol z finančních důvodů. To způsobuje nedostatek kvalitních a kvalifikovaných pedagogů a tím se snižuje úroveň vzdělání s výchovy v mateřských školách. Přitom zrovna do mateřských škol a pedagogů by měl stát investovat co nejvíce, jedná se přeci o úrověň národní vzdělanosti a inteligence.

Ve školce se dítě znovu „narodí“, ne fyzicky ale psychicky a mentálně. Zde dozrává, získává podstatné vjemy a zážitky do svého budoucího úspěšného či už neúspěšného života. Když už se tedy stát rozhodl ignorovat tuto stránku na seznamu „důležitých věcí“ zkuste alespoň vy, rodiče, podporovat psychicky učitele vašich dětí, kteří do nich vkládají základy do budoucna.

Vážení rodiče, téma předškolní výchovy a vzdělávání je neustále diskutovaným tématem. Máte-li k jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se na nás obrátit: 776 22 44 55, anebo: info@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.