Veselá školka

Veselá školka se nachází v Praze 5 – Stodůlky. Jedná se o rodinný dům s vlastní zahradou. Prostory školky Veselá školka jsou vybaveny přiměřeným nábytkem vhodným pro děti - jsou velké a prostorné. Ve školce Veselá školce je k dispozici jídelna, herna, ložnice, tělocvična a třída, která je rozdělena do několika center aktivit.

Školka Veselá školka také provozuje několik kroužků a pravidelně se konají aktivity pro zpestření programu pro děti. Jedná se například o plavání, „výlety za dobrodružstvím“ či besídky pro rodiče, kde se spolu se svými dětmi mohou něco naučit, popovídat si mezi sebou a tak upevňovat vztahy v celé školce. Zájmové kroužky jsou ve Veselé školce bohaté na různorodost. Například plavání, angličtina, veselé pískání – zdravé dýchání, tenisový kroužek a tvořívá dílna.

Veselá školka má otevřeno od 7.00 do 18.00 h. Učitelky Veselé školky kvalitně pracují se všemi složkami výchovy - ať už to je pohybová, motorická či výtvarná část podle vzdělávacího programu Veselé školky Začít spolu.

 

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.veselaskolka.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.