Daňová sleva na dítě

Daňová sleva na dítě činí v r. 2010 téměř o 1.000,- Kč navíc oproti r. 2009. Daňová sleva na dítě se uplatňuje za každé vyživované dítě. Takzvaná daňová sleva na dítě v r. 2010 vzroste o 77,- Kč měsíčně, ročně tedy o 924,- Kč. Vyšší daňová sleva na dítě tak rodičům alespoň částečně vykompenzuje ztráty způsobené úsporným balíčkem přijatým v r. 2009 a účinným od 1. ledna 2010.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o poskytovaných dávkách či jejich výpočtu? Zajímaly by Vás i možnosti cizojazyčného vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.