Volná místa

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o zaměstnání, srdečně Vás vítáme na našich stránkách!

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře, rodilé mluvčí z USA, Velké Británie či Austrálie. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání, většina našich aktivit pro děti je zabezpečena profesionálními lektory. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Nároky kladené na uchazeče jsou vysoké. Výrazně vyšší než byste čekali. Ale pokud si vybereme právě Vás, budete zřejmě ti nejlepší. Protože děti našich klientů si nikoho jiného nezaslouží…

Volná místa: pečující osoba / chůva / zdravotní sestra do jeslí akreditované MŠ Praha 5 - Stodůlky. Plný úvazek, péče o děti od 12 měsíců věku (ale zpravidla od cca 2 let věku). Kvalifikace dle zákona č. 247/2014 Sb. Nástup: srpen / září 2020. Kvalifikace podmínkou, minimální délka praxe na obdobné pozici 5 let. Očekáváme nejvyšší standard odvedené práce, přísné osobní návyky, min. omunikativní angličtina.

MaxTip:

A máme pro Vás několik doporučení. Představte se životopisem, doplňte povídání o sobě motivačním dopisem, přidejte příjemné foto a neptejte se na peníze. Ideálně naopak – sdělte nám, kolik byste si přáli vydělávat. A nebuďte skromní, napište tolik, za kolik byste chodili do práce s úsměvem každé ráno. A abychom to zjednodušili, uveďte částku „v čistém“. Pokud si vybereme právě Vás, věříme, že Vás mile potěšíme!

 

Brigáda / Praxe:

Máte zájem ucházet se o letní či jinou brigádu, anebo máte zájem jen o praxi? Pokud jste člověkem, který miluje děti a máte k nim vřelý vztah, pokud jste pracovití, milí, příjemní, nekonfliktní, asertivní, empatičtí a rádi byste pracovali ve stejně naladěném týmu, musíte nás ihned kontaktovat!:-)

reditel@maxikovaskolka.cz / 776 22 44 55