Kladno

Novela zákona o dětských skupinách /jeslích/, vč. jejich financování, účinná od 1.10.2021.

Školné jen 1.995,- Kč / měsíc.
Kapacita je omezena! Více informací níže.

(Aktualizace 27.09.2021 - žádná volná místa; přijímáme 4 náhradníky)

Srdečně Vás vítáme

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte do MŠ a jesle Kladno, srdečně Vás vítáme na našich stránkách!

 

Děláme to srdcem

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Naše MŠ je opravdu krásná!

Kladenská pobočka naší MŠ je v provozu od r. 2018. Byť budova zvenku kolemjdoucího nenadchne, to pravé naleznete uvnitř. Investovali jsme více než 2 miliony Kč. Do prostor samotných, vybavení i zařízení, hraček i edukativních pomůcek, zahrádky. Vše tak, abychom Vám i Vašim dětem mohli nabídnout co největší komfort. Jsme školkou opravdu krásnou!

 

Historie naší MŠ

Naše MŠ byla nucena přerušit provoz k 31.10.2020. Důvody byly tři. 1. Absence dotačních prostředků, bez kterých jsme nemohli nabízenou službu poskytovat ve smluveném rozsahu i kvalitě. 2. Dalším důvodem byla i nemožnost poskytovat vzdělávání dětí. Vzdělávání dětí v dětských skupinách zákon bohužel nepovoluje (zákon povoluje pouze péči o děti, nikoliv však vzdělávání). 3. Posledním důvodem byl pak tzv. povinný předškolní rok docházky (tj. rok před započetím docházky do základní školy), který nebylo lze u nás realizovat (zákon o dětských skupinách docházku sice povoluje, ale tato docházka není započítána rodiči jako splnění povinné předškolní docházky dítěte).

I s připravovanou novelou předmětné legislativy (mj. změna dětských skupin na jesle) nás společně s již uvedenými důvody přiměly tyto okolnosti podívat se na provoz předškolního zařízení jinou optikou, a to i přesto, že jsme se museli rozloučit se všemi našimi skvělými zaměstnanci. Zejména pak Pavlou a Zlatou. Kdo je znáte, víte, že takových „dětských srdcařů“ je na světě málo…

 

Co nás čeká?

Nyní se zdá, se blýská na lepší časy a od 1.9.2021 jsme plně akreditovanou MŠ poskytující kvalitní předškolní vzdělávání. Náš program byl již MŠMT ČR schválen, ověřen ČŠI.

Naše priority:

Kvalitní předškolní vzdělávání v malých skupinkách (max. 20 dětí = 2 + 1 + 1 dospělé osoby: 2x pedagog / asistent, 1x rodilý mluvčí, 1x výpomoc úklid / svačinky).

Aktivity: pestrý mix aktivit.

Další výhody naší MŠ:

Individuální přístup vůči všem dětem (i s případnými individuálními vzdělávacími potřebami) i vůči Vám rodičům.

Kvalitní strava od BIONEA.

Přijímáme děti již od 12 měsíců věku (od 1.1.2022 děti již od 6 měsíců věku).

Máme vlastní zahrádku.

Zaparkujete přímo před budovou MŠ.

Splnění povinné předškoilní docházky a možný nástup na ZŠ přímo od nás.

Cena MŠ, prostory 1. patro budovy (cca 3 roky a více):

5.995,- Kč / měsíc (vč. stravy, aktivit), 5x týdně celý den. Příplatek pro děti 2 – 3 roky 10 % (pleny, hygiena, nižší počet dětí ve skupince). Libovolná docházka. Nevylučujeme ovšem, že cena bude přizpůsobena zvolenému tarifu (dopoledne, odpoledne, celý den v rozsahu 2x až 5x týdně).

 

Cena dětská skupina, tj. jesle, prostory přízemí budovy (děti do cca 3 let):

Od 1.1.2022: každé zaevidované dítě hradí měsíční paušál 1.995,- Kč. Cena je all inclusive (tj. vč. plen i stravy). Libovolná docházka (max. 8 hodin denně), po dohodě je možné v rámci ceny i během víkendů či svátků (v omezeném režimu). Díky školkovnému Vám stát vrátí min. 15.200,- Kč za rok (sleva na dani). Díky tomuto získáváte docházku dítěte za 728,- Kč za měsíc, a to vč. plen a stravy. Jinými slovy: za 728,- Kč měsíčně dítěti pleny, ubrousky, obědy a svačiny (lahvičky) nepořídíte. Tedy s námi i za umístění dítěte do jesliček vyděláváte! A pozor, kapacita je omezena. Zápis již nyní - viz níže. Nabídka platná pro Registrace realizované do 30.9.2021, s nástupem kdykoliv od cca 1.1.2022 (v závislosti na evidenci dětské skupiny / obdržení dotací). Příchozí registrace od 1.10.2021 cena: 2.995,- Kč / měsíc.

Otevírací doba

Od 7.00 do 16.00 h. Po dohodě až: 6.00 do 20.00 h.

Personál

V naší DS / MŠ bude pracovat jen ten, kdo svou prací a přístupem nadchne Vás i Vaše děti. Nikdo jiný.

 

Prostory DS / MŠ

Naše prostory / provoz jsou schváleny dle nejpřísnějších norem / legislativy ČR.

 

Zápis:

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte si vlastní online rezervaci ZDE. Obratem obdržíte emailem potvrzení o přijetí Vaší rezervace. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších informací / postupu. (Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.) Vyplněním Rezervačního formuláře pro Vás není rezervace závazná do doby podpisu smlouvy o docházce a nezavazujete se k úhradě žádného poplatku / jistiny / školného. Tedy: vyplňte formulář, přijďte se podívat, rozhodněte se, podepište smlouvu, teprve poté platíte!

 


Pavel Tuleškov

ředitel

776 22 44 55

reditel@maxikovaskolka.cz

 

 

MaxTip: Kompenzace absence k dispozici není.

Vítejte

Aktualizace již brzy

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování: BIONEA!

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Aktualizace již brzy

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Milady Horákové 2, 272 01 Kladno
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky