Kladno

Dětská skupina Maxíkovy jazykové školky a jeslí „Maxík Kladno“ se nachází v klidné části města, nedaleko centra a v bezprostřední blízkosti kročehlavského parku a rybníku. Tento projekt je realizován ve spolupráci s Evropským sociálním fondem, díky kterému je školné tak nízké.

 

I když z názvu vyplývá, že jsme Maxíkovou „jazykovou“ školkou a jeslemi, nevyplývá z toho automaticky, že jsme zaměřeni výhradně na jazyk. Kroužek angličtiny je nepravidelně pravidelnou aktivitou, kterou nabízíme napříč věkovým spektrem našich dětí. Výuka má hravou formu: zpíváme, povídáme, vyprávíme si. Vše v zábavné a nenásilné podobě. Tím, o co nám jde především, je o děti kvalitně pečovat, posílit jejich samoobslužné dovednosti, zlepšit hygienické návyky, pracovat na jemné či hrubé motorice, pomoci jim osamostatnit se; tedy tak, abyste z nás měli radost nejen vy, tj. rodiče, ale i samy děti.

 

Naše školka přijímá děti již od 12 měsíců věku. Kapacita naší dětské skupiny činí 24 dětí. Jsme schváleni dle nejpřísnějších hygienických norem (tzv. „velká dětská skupina); dle stejných norem jako např. státní mateřské školy. Naopak „malé dětské skupiny“, kterých je nejen v regionu Kladno drtivá většina (tj. do 12 dětí) podléhají schvalovacímu procesu výrazně méně přísných hygienických norem.

 

Vašim dětem poskytneme perfektní péči v překrásném prostředí nadstandardně zrekonstruovaných prostor, vč. krásné zahrady osazené zakázkovými herními prvky, a výbornou komunikaci Vám rodičům. A to vše za nejnižší školné v regionu. Přihlásit se k nám může každý, kdo splní zákonné požadavky (tj. věk dítěte, potvrzení od lékaře + administrativu předepsanou MPSV ČR); samozřejmě s přihlédnutím k volné kapacitě.

 

Náš personál i naši klienti jsou milí, příjemní a přátelští lidé mající na zřeteli děti na prvním místě. U nás naleznete pohodu, klid, úsměv, upřímný pozdrav, lásku…

 

Těšíme se na Vás!

 

Informace o zápisu: Pavla Wenzlová kladno@maxikovaskolka.cz, 727 87 21 43.

 

 

Vítejte

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí Dětské skupiny Maxík v Kladně. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Kročehlavský park, Sítenské údolí atd.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. 

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Milady Horákové 2, 272 01 Kladno
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky