• Praha 1 - centrum
  • Praha 5 - Stodůlky
  • Praha 6 - Petřiny
  • Praha 6 - Břevnov (Strahov)
  • Praha 9
  • Bašť
  • Velké Přílepy

Mateřská školka Praha 5 - Stodůlky

Jazyková školka a jesle Praha 5 – Stodůlky se nacházejí v budově, ve které naleznete plavecký bazén Juklík a tělocvičnu Monkey´s Gym. V sousedství je k dispozici překrásné dopravní hřiště. Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány na jaře 2016. V areálu školky nechybí prostorná zahrada (800 m2) s multifunkčními herními prvky, obrovským pískovištěm, ale i vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě (od léta 2016). Vašim dětem nabízíme interaktivní prostředí, které probouzí zvídavost, tvořivost a vede je k samostatnosti. Zkušený a kvalifikovaný personál je samozřejmostí, stejně tak výuka anglického a ruského jazyka (volitelné kroužky) probíhá pod vedením kvalifikovaného rodilého mluvčího. Těšit se můžete na nabitý program zahrnující nejen nejrůznější sportovní a pohybové aktivity, ale také kroužky vedoucí k všestrannému rozvoji osobnosti dítěte.

Vítejte

Vítejte

přečíst
skrýt detail

Jsme soukromé zařízení poskytující předškolní péči dětem ve věku od 1 roku do 7 let věku. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava (BIONEA / CountryLife). Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány na jaře 2016. Součástí školky je i unikátní Maxíkova zahrada (800 m2) s jedinečnou dispozicí herních a edukativních prvků a volné hry (od podzimu 2016).

Fotografie

Fotografie

Zobrazit fotografie
Stravování

Stravování

přečíst
skrýt detail

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA CountryLife.

Aktivity

Aktivity

přečíst

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: plavání v bazénu Juklík, sportovní gymnastika v tělocvičně Monkey´s Gym, koníčci, sportovně-pohybový kroužek pod vedením instruktorů ze Sport Academy, jóga, hudební kroužek s flétnou, Malý Šikula (Dětská Mensa ČR / Centrum Nadání, o.s.) a samozřejmě výlety a divadýlka. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařské kurzy.  Výuku cizích jazyků zabezpečují rodilí mluvčí.

MaxTip: Veškeré aktivity jsou součástí ceny školného all inclusive.

skrýt detail
Ceník

Ceník

přečíst

Ceník 2017/2018 ZDE

Školní řád 2017/2018 ZDE

Školkový plán 2017/2018 ZDE

skrýt detail
Kontakt

Kontakt

přečíst

A: U Jezera 2031/34, Praha 5 – Stodůlky

T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz

skrýt detail
Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.