Mateřská školka Praha 5 - Stodůlky

Jazyková školka a jesle Praha 5 – Stodůlky (akreditace MŠMT ČR) se nacházejí v budově, ve které naleznete plavecký bazén Juklík a tělocvičnu Monkey´s Gym. V sousedství je k dispozici překrásné dopravní hřiště. Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány na jaře 2016. V areálu školky nechybí prostorná zahrada (800 m2) s multifunkčními herními prvky, obrovským pískovištěm, ale i vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě (od léta 2016).

Vašim dětem nabízíme interaktivní prostředí, které probouzí zvídavost, tvořivost a vede je k samostatnosti. Zkušený a kvalifikovaný personál je samozřejmostí, stejně tak výuka anglického jazyka probíhá pod vedením kvalifikovaného rodilého mluvčího. Těšit se můžete na nabitý program zahrnující nejen nejrůznější sportovní a pohybové aktivity, ale také kroužky vedoucí k všestrannému rozvoji osobnosti dítěte. Více informací: rolujte dolů...

Číslo projektu: CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0001165

Název projektu: Multikulturní vzdělávání v Maxíkově školce

Cílem projektu je: rozvoj v oblasti vytváření proinkluzivního prostředí škol a k začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem. Mezi cíle projektu se řadí navázání lepší kontaktů rodičů se školou díky komunitním setkáním (již proběhlo Halloweenské dýňobraní nebo Vánoční Maxíkova besídka). Dvojjazyčný asistent pomáhá dětem s odlišným mateřských jazykem více zapojit do vzdělávání a běžného života. Projekt cílí i na ostatní děti, které by měl naučit toleranci.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora EU.

Maxíkova školka za podporu EU děkuje!

    

Číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0009056

Název projektu: Šablony pro Maxíkovu školku II

Cílem projektu je: projekt je zaměřen na personální podporu a osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Na tento projekt je poskytována finanční podpora EU.

Maxíkova školka za podporu EU děkuje

 

Číslo projektu: CZ.07.4.68/0.0/19_068/0001415

Název projektu: Rozvoj vzdělávání v MŠ Maxík se zaměřením na děti s OMJ, multikulturní výchovu a udržitelný rozvoj.

Cílem projektu je: rozvoj vzdělávání je zaměřen na začleňování dětí o odlišným mateřským jazykem, multikulturní výchovu a její plán, včetně komunitních aktivit. V neposlední řadě se projekt věnuje kompetencím pro udržitelný rozvoj u pedagogů i u dětí. Cílem provázaných aktivit v projektu je vytvoření komplexního systému práce v MŠ, včetně potřebných dokumentů a vzdělávání, což povede k vyšší kvalitě společného vzdělávání a rovným příležitostem. Na tento projekt je poskytována finanční podpora EU.

Maxíkova školka za podporu EU děkuje!

     

Vítejte

Jsme soukromé zařízení poskytující předškolní péči dětem ve věku od 1 roku do 7 let věku. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava (BIONEA / CountryLife). Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány na jaře 2016. Součástí školky je i unikátní Maxíkova zahrada (800 m2) s jedinečnou dispozicí herních a edukativních prvků a volné hry.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a CountryLife.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: plavání v bazénu Juklík, sportovní gymnastika v tělocvičně Monkey´s Gym, koníčci, sportovně-pohybový kroužek pod vedením instruktorů ze Sport Academy, jóga, hudební kroužek s flétnou, Malý Šikula (Dětská Mensa ČR / Centrum Nadání, o.s.) a samozřejmě výlety a divadýlka. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařské kurzy. Výuku cizích jazyků zabezpečují rodilí mluvčí.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

U Jezera 2031/34, Praha 5 – Stodůlky
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky