Monkey´s Gym: Dětské tělocvičny, kde pohyb je hrou

Velké barevné kostky, mosty, prolézačky, kruhy, míče, bradla, kladiny, pestrobarevné stěny, zrcadla a hlavně dobrá nálada a zkušení instruktoři, s nimiž se cvičení nikdy neomrzí. Tak vypadá atmosféra v tělocvičnách Monkey´s Gym, které jsou určeny jen  malým sportovcům a najdete je v Praze na dvou místech: v Galerii Harfa na Praze 9 a v Baby Clubu Juklík na Praze 5. Odborníci na správný psychomotorický vývoj tady děti hravou formou učí lásce k pohybu.


Tělocvičny Monkey´s Gym jsou ušity zcela na míru dětem – cvičební vybavení bylo vyrobeno speciálně pro nejmenší, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu.

Jednotná a odborně vytvořená metodika ve všech ohledech respektuje správný psychomotorický vývoj těch nejmenších. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí. Děti trénují obratnost i rychlost, hrají sportovní hry, aby si pohyb skutečně oblíbily. Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, cílem Monkey´s Gym je, aby děti čas strávený zde bavil. Malí sportovci oceňují i to, že tělocvična i průběh hodin vypadají každý týden jinak. Zkrátka se tu nikdy nenudí.

Cvičit zde mohou děti už od 6 měsíců do 7 let a kurzy se konají denně od 9 do 19 hodin. Také časová flexibilita je tu něčím velmi netradičním. Rodiče si mohou vybrat z mnoha lekcí cvičení pro každou věkovou kategorii v průběhu celého týdne a není problém s náhradou hodin ani s tím, že by jim ostatní cvičící děti v kurzu nějak „utekly“.

Tělocvičny Monkey´s Gym jsou prosklené, rodiče mohou sledovat průběh hodiny i to, jaké pokroky jejich ratolest dělá (od 2,5 let děti cvičí již bez rodičů!), zároveň však mohou využít tuto dobu na práci, četbu, zkrátka k čemukoliv, na co jim normálně nezbývá čas. K dispozici je café bar a dětský koutek, takže se tady nenudí ani mladší sourozenci.

Pokud si chcete cvičení nejprve vyzkoušet, přijďte do Monkey´s Gym na zkušební hodinu zdarma.

O tom, že děti Monkey´s Gym milují, svědčí i to, že o víkendech v pobočce Galerie Harfa  nabízejí tematické narozeninové oslavy, které baví děti i dospělé.

Více informací na www.monkeysgym.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.