Jesle Praha 5

Soukromé jesle na Praze 5 jsou zastoupeny ve velmi omezeném počtu. Státní jesle v Praze 5 bohužel poptávku rodičů neuspokojí. Čekací lhůty jsou dlouhé. Alternativou pro rodiče tak mohou být jesle v blízkém okolí, tj. jesle Praha 5 či jesle Praha 6. 

Maxíkovy jesle a školka Praha 6 - Břevnov nabízejí možnost děti umístit již od 10 měsíců věku. Je třeba ovšem místo v jeslích Praha 6 zavčas rezervovat. Průměrný počet 3 děti na 1 zdravotní sestru, plynulá návaznost na předškolkovou a následně i školkovou třídu společně s kvalitním personálem a rodilými mluvčími garantuje kvalitní péči o dítě. 

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s. a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz , 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.