KinderGarten

Společnost KinderGarten, s.r.o., je společností provozující největší síť předškolních zařízení v ČR. Školky provozované společností KinderGarten, s.r.o., nesou stejný název – tedy KinderGarten. Školky KinderGarten jsou školkami jazykovými nebo anglickými.
Společnost KinderGarten, s.r.o., se zaměřuje i na korporátní klientelu a tak v únoru 2009 byla zprovozněna 1. firemní školka v České republice. Společnost KinderGarten, s.r.o. je stále se rozvíjející společnost, která se rozrůstá i díky spolupráci ve formě franchise.
Tato forma spolupráce našla své uplatnění již mezi více než desítkou franchisantů – mimo jiné i u strahovské a bašťské školky. 1. září 2009 ovšem z těchto školek KinderGarten vzniká Maxíkova jazyková školka. Společnost KinderGarten, s.r.o., je neustále se dynamicky rozvíjející společnost, která nabízí nejen možnost umístění Vašich dětí do školky, ale zároveň i uplatnění desítkám kvalifikovaných pracovníků v oboru školství a předškolní výchova.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz

webová stránka školky: www.kindergarten.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.