Mateřská škola Bašť

Mateřská škola Bašť funguje od roku 2003 jako příspěvková organizace s názvem ‚Mateřská škola Fialka – Bašť“ a nachází na okraji jižní části obce Bašť.

Mateřská škola Bašť přijímá děti ve věku od 3 do 6 let, přičemž děti jsou rozděleny do dvou tříd s celkovou kapacitou 50 dětí. O děti se stará kolektiv zkušených pracovnic.

Ve své profilaci se mateřská školka Bašť zaměřuje na "Sounáležitost s živou a neživou přírodou" a "Poznávání a ochrana přírody se zaměřením na ekologii". Cílem činností je probouzet v dětech citový vztah k přírodě, k lidem, formovat chování člověka k životnímu prostředí, rozvíjet zvídavost a zájem dětí o přírodu, posilovat lásku k živé i neživé přírodě.

Mezi pravidelné aktivity mateřské školy Bašť patří návštěvy solné jeskyně, sportovní hry s instruktorem, ale i cvičení na balančních míčích. Děti také pečují o svou zahrádku a podnikají řadu výletů do okolí mateřské školky.

Vážené maminky a tatínkové, rádi byste zapsali své dítě do mateřské školy Bašť či některé jiné státní mateřské školy nebo jesliček? Anebo hledáte informace o soukromých předškolních zařízeních? Máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@maxikovaskolka.cz .

Více informací o Mateřské škole Fialka Bašť naleznete ZDE.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.