Mateřská školka KinderGarten Statenice

Mateřská školka KinderGarten Statenice se nachází na severozápadě Prahy v blízkosti Letiště Praha. V anglické školce KinderGarten Statenice jsou děti rozděleny o dvou hlavních tříd. Jedna skupina je ve věku dvou až tří let a ve druhé třídě jsou od čtyř do šesti let. Ve školce KinderGarten Statenice je veškerá komunikace s dětmi vedena v anglickém jazyce. (ve školce působí rodilý mluvčí). Děti jsou rozděleny do tříd podle věku s minimálním počtem dětí. To umožňuje individuální přístup ke každému dítěti. Výuka v mateřské školce KinderGarten Statenice probíhá zásadně přirozenou a zábavnou formou, všechny aktivity jsou vedeny v anglickém jazyce.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.