Mateřské školky Praha 5

Mateřské školky v Praze 5 jsou zastoupeny ve velmi hojném počtu. Důvodem je dobrá „obydlenost“ rezidenty této městské části a hlavně tato městská část disponuje celou řadou možností, kde s dětmi trávit čas.

Mezi významné mateřské školky v městské části Praha 5 můžeme zcela jistě řadit anglickou školku Abacus Adventures, s.r.o., Veselou školku, Little Bear Preschool a Bumble Bee. Anglická školka Maxíkova jazyková školka pak jako soukromá mateřská školka Praha 5 mající své sídlo již v několika městských částech bude zakládat svou další pobočku mateřské školky v Praze 5. Bude se jednat o společný projekt již fungující školky s novým konceptem. Maxíkova jazyková školka pak společně s výše jmenovanými je nejvýznamnější soukromou mateřskou školkou v Praze 5.

Mezi významné státní mateřské školky v Praze 5 můžeme řadit např. MŠ nám. Osvoboditelů, kde maximální kapacita školky dosahuje počtu úctyhodných 255 dětí. Jedná se o největší mateřskou školku v Praze 5. Další státní mateřskou školkou v Praze 5 je např. mateřská školka Pod Lipkami nebo Nad Palatou.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.