Školka Bumble Bee

Školka Bumble Bee ja jazykovou anglickou školkou a má možnost vzdělávat děti ve dvou školkách v Praze 6 a Praze 5. Obě pobočky Bumble Bee mají velké zahrady, zpestřeny o dětské malé hřiště. Školka Bumble Bee má 4 homogenní třídy, kvalifikované učitele a specialisty pro volnočasové aktivity na odpolední hodiny. Prostory školky Bumble Bee jsou speciálně vybaveny nábytkem, aby děti podněcovaly ke hře a činnosti. Školka Bumble Bee používá pomůcky, které rozvíjejí a zlepšují fyzickou kondici, tvořivost a spolupráci s ostatními. Školka Bumble Bee je otevřena od 8.00 do 18.00, a to pouze od září do června.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.


webová stránka školek: www.bumblebee.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.