Školka Panda

Školka Panda využívá jeden z  amerických výchovně vzdělávacích programů, ten dále doplňuje vhodnými prvky a pomůckami z pedagogického systému Montessori.

Montessori: metoda, která vznikla z pedagogických myšlenek, které světu představila Marie Montessori – italská vědkyně, filosofka a pedagožka. Hlavní myšlenky spočívají v tom, že dítě samo ovládá své možnosti. Rozhoduje, které podněty bude vnímat, kterými z nich se bude obohacovat. Pedagogové jsou tu proto, aby mu podali pomocnou ruku, stimulovali ho správným směrem. Základem je zaujetí, poté je dítě schopno se dlouhodobě soustředit.

Školka Panda využívá hudby, pohybu, různých výukových stylů, které obohacují a rozvíjí verbální vyjadřování a jemnou i hrubou motoriku dítěte, která se stále i v předškolním období vyvíjí a zdokonaluje.

Výukové pilíře školky Panda:

  • Učení pomocí všech pěti smyslů
  • Úspěch je zde pro každé dítě – úkoly jsou konstruovány dle možností jednotlivých dětí, tak, aby byly úspěšné a tím byly pozitivně motivovány
  • Důraz na vztahy, přátelství
  • Využití představivosti a fantazie

Webové stránky:www.pandacenter.eu

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.