Mateřská školka Praha 1 - centrum

V Maxíkově jazykové školce v Praze 1 jsme pro Vás a Vaše děti vytvořili příjemné a milé prostředí jesliček a školky. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce a jeslích se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu.

Vítejte

Díky našemu programu jsou děti rozděleny až do 3 skupin dle věku a znalostí. Toto zcela jedinečné spojení výuky v českém nebo anglickém jazyce s individuálním pojetím přístupu k dětem s možností věnovat se jim a rozvíjet tak jejich potenciál, talent a nadání je předností naší soukromé školky.

Zobrazit víceZobrazit méně

Strava

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Rozložení a počet aktivit jsou závislé na ročním období a na počtu dětí té které věkové kategorie. Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání (hotel Juliš Václavské náměstí), canisterapie, sportovně-pohybový kroužek, jóga, hudební kroužek, keramika a samozřejmě výlety či návštěvy divadel. V neposlední řadě i výuka anglického jazyka našimi rodilými mluvčími (USA). Většina aktivit je vedena externími lektory. Veškeré aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Politických vězňů 10, Praha 1
(naproti Bredovskému dvoru) MaxTip: Vlastní parkování č. 7 před vchodem do školky.
T: +420 774 11 00 55
E: praha-centrum@maxikovaskolka.cz
Zobrazit víceZobrazit méně
Zpět na další pobočky