• Praha 1 - centrum
  • Praha 5 - Stodůlky
  • Praha 6 - Petřiny
  • Praha 6 - Břevnov (Strahov)
  • Praha 9
  • Bašť
  • Velké Přílepy

Mateřská školka Praha 1 - centrum

V Maxíkově jazykové a sportovní školce v Praze 1 jsme pro Vás a Vaše děti vytvořili příjemné a milé prostředí jesliček a školky. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce a jeslích se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu.

Vítejte

Vítejte

přečíst
skrýt detail

Díky našemu programu jsou děti rozděleny až do 3 skupin dle věku a znalostí. Toto zcela jedinečné spojení výuky v českém nebo anglickém jazyce s individuálním pojetím přístupu k dětem s možností věnovat se jim a rozvíjet tak jejich potenciál, talent a nadání je předností naší soukromé školky.

Fotografie

Fotografie

Zobrazit fotografie
Stravování

Stravování

přečíst
skrýt detail

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Aktivity

Aktivity

přečíst

Rozložení a počet aktivit jsou závislé na ročním období a na počtu dětí té které věkové kategorie. Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání (YMCA / hotel Juliš Václavské náměstí), canisterapie, sportovně-pohybový kroužek, jóga, hudební kroužek, keramika a samozřejmě výlety či návštěvy divadel. V neposlední řadě i výuka anglického jazyka našimi rodilými mluvčími (USA/VB). Většina aktivit je vedena externími lektory. Veškeré aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive. 

skrýt detail
Ceník

Ceník

přečíst

Ceník 2017/2018 ZDE

Školní řád 2017/2018 ZDE

Školkový plán 2017/2018 ZDE

skrýt detail
Kontakt

Kontakt

přečíst

Politických vězňů 10, Praha 1
(naproti Bredovskému dvoru)

T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz

MaxTip: V případě, že jedete autem, využijte našeho parkoviště č. 7 ve vnitrobloku budovy B. A svůj kočárek můžete nechat v Maxíkově garáži v přízemí! :-)

skrýt detail
Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.