Mateřská školka Praha 1 - centrum

V Maxíkově jazykové školce v Praze 1 jsme pro Vás a Vaše děti vytvořili příjemné a milé prostředí jesliček a školky. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce a jeslích se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu. Provoz školky je spolufinancován Evropskou unií. Během projektu je provozována dětská skupina, čímž přispíváme ke snažšímu zapojení rodičů na trh práce

eu

Vítejte

Díky našemu programu jsou děti rozděleny až do 3 skupin dle věku a znalostí. Toto zcela jedinečné spojení výuky v českém nebo anglickém jazyce s individuálním pojetím přístupu k dětem s možností věnovat se jim a rozvíjet tak jejich potenciál, talent a nadání je předností naší soukromé školky.

Zobrazit víceZobrazit méně

Strava

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Rozložení a počet aktivit jsou závislé na ročním období a na počtu dětí té které věkové kategorie. Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání (hotel Juliš Václavské náměstí), canisterapie, sportovně-pohybový kroužek, jóga, hudební kroužek, keramika a samozřejmě výlety či návštěvy divadel. V neposlední řadě i výuka anglického jazyka našimi rodilými mluvčími (USA). Většina aktivit je vedena externími lektory. Veškeré aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Politických vězňů 10, Praha 1
(naproti Bredovskému dvoru) MaxTip: Vlastní parkování č. 7 před vchodem do školky.
T: +420 774 11 00 55
E: praha-centrum@maxikovaskolka.cz
Zobrazit víceZobrazit méně
Zpět na další pobočky