Moje dítě

www.MojeDite.cz jsou webové stránky, kde se rodiče dozví vše, co potřebují vědět o možnostech trávení volného času se svým potomkem. Na Moje Dítě.cz najdete nejen seznam dětských představení v kinech a divadlech, ale i informace o tom, kde je zrovna cirkus nebo kde se koná jaká akce vhodná pro děti. Na webových stránkách Moje Dítě .cz najdete i seznam restaurací s dětským koutkem, hotelů, kde se bude líbit i vašemu dítěti, ale také tady najdete seznam agentur, které nabízejí hlídání dětí.

Ale webové stránky Moje Dítě .cz nejsou jen pro rodiče. Jsou zde sekce i pro děti. Na Moje Dítě .cz najdou děti omalovánky, doplňovačky, ale i hry zlepšující ovládání myši a klávesnice.

Samozřejmě na Moje Dítě .cz nesmí chybět ani diskuze, kde se rodiče můžou podělit o své zkušenosti a názory s ostatními rodiči.

Dominantou těchto webových stránek je ovšem rozsáhlá polemika na téma předškolní výchovy a vzdělávání. Jsou zde k dispozici fóra, kde se rodiče mohou podělit o své zkušenosti z předškolních zařízení, ať již se jedná o jesle, či klasické nebo anglické školky v Praze.

Vážení rodiče, zajímaly by Vás informace o předškolní výchově či vzdělávání? Rádi byste se lépe orientovali v nabídce mateřských center, škol či jeslí? Nevíte, kdy je vhodné začít u dětí s cizím jazykem? Neváhejte nás kontaktovat na: 776 22 44 55, anebo na: info@maxikovaskolka.cz a my Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.