Jesle Praha

Jesle jsou institucí, kde se umožňuje hlídání dětí cca od jednoho roku. Jakmile dítě oslaví tři roky, bývá přeřazeno do mateřské školky, která je spojována také s přípravou na školní režim malých kluků a holek.

Hlídání a vzdělávání malých dětí

Jesle Praha jsou hojně vyhledávané vzhledem k tomu, že v hlavním městě bývají rodiče zaměstnáni v prestižních firmách, kde je potřeba nastoupit co nejdříve. Ne vždy je k dispozici babička na hlídání. Nebo rodiče jednoduše upřednostňují zanechat dítě v kolektivu než doma samotné s paní na hlídání.

Maxíkova jazyková školka úspěšně funguje již v několika městských částech. Maxíkovy jesle najdete například v Praze 6 a v Praze 5. Děti mohou očekávat individuální péči a lze je sem umístit již od věku deseti měsíců. Pracovníci se zaměřují na rozvíjení dětských dovedností a schopností. Navíc se vaše dítě naučí pohybovat v cizojazyčném prostředí (anglickém).

V jeslích jsou přítomni nejen pedagogové s patřičným vzděláním a praxí, ale také zdravotníci. Výhodou je, že na jednoho pracovníka připadají maximálně čtyři děti. Takto máte jistotu, že vaše dítě nebude někde smutnit v koutě a čekat, až si ho někdo všimne.

Jesle Praha? Bez rezervace to nepůjde!

Jesličky v Praze jsou velice žádané a ani v Maxíkových jeslích si nemohou stěžovat na nezájem. Proto je nutné se včas informovat a učinit rezervaci.Máte zájem umístit své dítě do jeslí? Zajímaly by Vás jakékoliv další informace ohledne předškolní výchovy a vzdělávání? Kontaktujte nás na 776 22 44 55, anebo na: info@maxikovaskolka.cz a my Vám rádi poradíme.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.