Mateřská školka Praha 4 - Modřany

Mateřská školka a jesle Jitřenka se nachází v krásné nové vile se zahrádkou. Školka je nově zařízena a pro děti nabízí spousty aktivit pro jejich rozvoj. Našim cílem je, aby se zde děti cítily dobře a chodily k nám rády, protože právě dětství je velmi důležité pro jejich další život. Předností naší školky je rozšířená nabídka jazyků (anglický, španělský, francouzský, neměcký a chorvatský) a malý počet dětí ve tříde, což zajišťuje individuální přístup a péči všem.

Vítejte

Pro vaše děti jsme vytvořili krásné prostředí ve kterém se budou cítit nejen dobře, ale také podněcuje jejich přirozený vývoj, fantazii a dovednosti. Provedeme děti prvními krůčky do nového života tak, aby z nich rostly sebevědomé, chytré a citlivé bytosti. 

Zakládáme si na vysokém standardu služeb, kvalifikovaném personálu, čistém prostředí, kvalitní stravě a osobním přístupu ke každému z Vás. Pro děti pravidelně připravujeme výlety, různé akce a nabízíme samozřejmě kroužky. Vnitřní pravidla a plán výchovy a péče naší DS k dispozici ZDE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

To co jíme, je především v dětském věku velmi důležité a proto je pro nás prioritou, aby strava byla kvalitní, zdravá, pestrá a vždy čerstvá. Jídl ovlivňuje naše zdraví i kondici a u dětí také správný a zdravý růst. Proto děti mimo jiné každý den dostávají ovoce a zeleninu a nezdravé sladkosti nevedeme.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Program dětí je každý den velmi bohatý a přizpůsoben především jejich věku a schopnostem. Aktivity rozvíjí jejich motoriku, fyzické dovednosti, mateřský jazyk a to vše zábavnou formou. Z kroužků jsou pro děti připraveny tanečky, keramika, výtvarný a hudební kroužek a jiné.

Zobrazit víceZobrazit méně

Fotogalerie

Kontakt

Platonová 2158/1a, Praha - Modřany
T: +420 773 464 896
E: modrany@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.