Mateřská školka Praha 6 - Petřiny

Aktualizace 1.11.2021
Zbývají 2 volná místa (nástup možný ihned, libovolná docházka, věk dítěte: min. 2 roky)

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte do školky v Praze 6, srdečně Vás vítáme na našich stránkách!

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Jsme v provozu od r. 2016. Nalezente nás v areálu VŠ kolejí UK Hvězda. Prostory školky se nacházejí v překrásných, slunných a vzdušných prostorách s vlastním hřištěm se vzrostlými stromy. V docházkové vzdálenosti se nacházejí hřiště i parky.

Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů. Komfortní parkování k dispozici. Přijďte se k nám podívat!

MaxTip: Přijímáme děti již od 12 měsíců věku.

Vítejte

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky a jeslí Hvězdička v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy s vlastním dětským hřištěm. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody (v rámci aktivity Lesní školka) , výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně

Fotogalerie

Kontakt

Zvoníčkova 1925/1, 162 08 Praha 6

Otevírací doba: PO až PÁ 7.30 až 17.00 h


T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zobrazit víceZobrazit méně
Zpět na další pobočky