Mateřská školka Praha 6 - Petřiny

Dětská skupina Hvězdička se nachází v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy. Prostory školky byly nedávno kompletně zrekonstruovány. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka. Naším cílem je vytvářet pro děti podnětné místo pro rozvoj, vedoucí k vzájemné spokojenosti a důvěře. Program pravidelných aktivit zahrnuje např. výtvarné, hudební a sportovní kroužky.

Vítejte

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky a jeslí Dětské skupiny Hvězdička v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy s vlastním dětským hřištěm. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka. Vnitřní pravidla a plán výchovy a péče naší DS k dispozici ZDE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody (v rámci aktivity Lesní školka) , výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Zvoníčkova 1925/1, 162 08 Praha 6
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky