• Praha 1 - centrum
  • Praha 5 - Stodůlky
  • Praha 6 - Petřiny
  • Praha 6 - Břevnov (Strahov)
  • Praha 9
  • Bašť
  • Velké Přílepy

Mateřská školka Praha 6 - Petřiny logo EU

Montessori školka a jesle Praha 6 Petřiny se nachází v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy. Prostory školky byly na podzim 2015 kompletně zrekonstruovány. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka. Naším cílem je vytvářet pro děti podnětné místo pro rozvoj, vedoucí k vzájemné spokojenosti a důvěře. Program pravidelných aktivit zahrnuje např. výuku anglického jazyka, výtvarné či hudební a sportovní kroužky a samozřejmě montessori pomůcky.

Vítejte

Vítejte

přečíst
skrýt detail

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky a jeslí Dětské skupiny Hvězdička v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy s vlastním dětským hřištěm. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka.

 

Fotografie

Fotografie

Zobrazit fotografie
Stravování

Stravování

přečíst
skrýt detail

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Aktivity

Aktivity

přečíst

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: montessori pedagogika, angličtina, pravidelné výlety do okolní přírody (v rámci aktivity Lesní školka) , výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz. 

MaxTip: Veškeré aktivity jsou součástí ceny školného all inclusive.

 

skrýt detail
Ceník

Ceník

přečíst

Ceník 2017 /2018 ZDE

Školní řád 2017/2018 ZDE

Školkový plán 2017/2018 ZDE

skrýt detail
Kontakt

Kontakt

přečíst

A: Zvoníčkova 1927/5, 162 08 Praha 6

T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz

skrýt detail
Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.