Maxíkova jazyková školka

1. září 2009 vznikla z původní školky KinderGarten Maxíkova jazyková školka. Nejzásadnější změnou a přínosem zároveň je sofistikovaně propracovaný Rámcový výchovně-vzdělávací program.

Tento Rámcový výchovně-vzdělávací program LEARN Maxíkovy jazykové školky byl upraven dle přání klientů a potřeb dětí. Věříme, že pokud mají být děti šťastné a odnést si z Maxíkovy jazykové školky do života tolik potřebné návyky, informace, znalost cizího jazyka apod., musí si o své školce rozhodovat především rodiče.

Díky výbornému zázemí a propracovanému logistickému a edukativnímu systému může Maxíkova jazyková školka svým klientům nabídnout služby na nejvyšší možné úrovni za nejnižší možnou cenu.

V čele Maxíkovy jazykové školky stojí její ředitel p. Pavel Tuleškov. Důležitou součástí pracovního týmu jsou vedoucí učitelé Maxíkovy jazykové školky – Martina Pulkrábková a Pavla Adamová -, kteří jsou neodmyslitelnou součástí precizně fungující spolupráce mezi managementem a zaměstnanci, resp. klienty.

Maxíkova jazyková školka je školkou jazykovou, kde působí i rodilí mluvčí. Důraz na sportovní a pohybové aktivity, bio strava, laskavý a individuální přístup k dětem i jejich rodičům, možnost umístit ve školce během prázdnin i starší sourozence, přiměřená cena za školné atd. činí z Maxíkovy jazykové školky nejlepší variantu pro skvělé předškolní vzdělávání za bezkonkurenční cenu v několika lokalitách.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem umístit své dítě do Maxíkovy jazykové školky či některé jiné školky? Máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy či nabídneme zkouškové dopoledne v některé z našich školek zcela zdarma. Tel. číslo: 776 22 44 55 či e-mailová adresa: info@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.