Maxíkovy jesličky

Maxíkovy jesličky jsou předškolním zařízením pro děti ve věku od 12 měsíců. Cílem Maxíkových jesliček je vytvořit pro děti takové prostředí, ve kterém se budou děti cítit přirozeně a budou se zdokonalovat v potřebných dovednostech s ohledem na jejich individualitu.

Kolektiv Maxíkových jesliček pomáhá dětem k socializaci, rozvoji komunikace, empatii a celé řady dalších důležitých aspektů. Maxíkovy jesličky tu jsou pro všechny děti, jejichž rodičům není lhostejná předškolní výchova a vzdělávání. Jsme jesličkami, které se stávají celospolečenským místem, kde dětem předáváme elementární dovednosti a rozvíjíme ho po všech stránkách, učíme ho základním sociálním a hygienickým návykům. Využíváme dětské přirozené zvídavosti k získávání nových poznatků ve formě her, písniček, knížek atd.

Cílem Maxíkových dětských jesliček je rovněž prostřednictvím hry a zábavy docílit vytvoření zcela přirozeného prostředí, ve kterém se dítě bude cítit dobře a bude tak moci rozvíjet svou jedinečnou osobnost.

Důraz je kladen i na dostatek pohybu, což umožňuje krásné prostředí funkcionalistické budovy, k níž patří i velká zahrádka a přilehlý park. Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků.

PROČ PRÁVĚ MAXÍKOVY JESLIČKY?

  • O děti pečuje kvalifikovaný a zkušený personál.
  • Individuální, citlivý a laskavý přístup ke každému dítěti.
  • Spolupracujeme s dětským lékařem, který dohlíží na správný rozvoj dětí.
  • Možnost přechodu dětí do jazykové školky ve stejném prostředí s návazností na ZŠ.

Vážené maminky, tatínkové. Máte zájem o nezávaznou prohlídku jesliček či školky? Rádi byste si v rámci „zkouškového dopoledne zdarma“ vyzkoušeli, jak Vaše dítě na nové prostředí reaguje? Zajímají Vás podrobnosti ohledně možné docházky? Vyplňte prosím nezávazný kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.